همه‌ی سفارش‌های ثبت شده در سایت در روزهای کاری از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر پس از تأیید و هماهنگی با تامین کننده کالا ، از طریق پست ارسال می­شود. با توجه به ساعت ثبت سفارش، در اولین فرصت سفارش شما ارسال خواهد شد. ارسالهای از طریق پست ظرف 24 ساعت روز کاری آینده اگر تا قبل از ساعت 17 بعد ازظهر باشند و ارسالهای فوری از طریق پیک درهمان روز سفارش ارسال می­شوند . همچنین سفارش­های ثبت شده در روزهای تعطیل و ساعات غیر کاری در اولین روز کاری بعد از تأیید ، ارسال خواهد شد.

اگر مشتاق هستید که سفارش خود را در اولین فرصت ممکن تحویل بگیرید معمولاً سریعترین روش، ارسال با پیک است. ارسال با پیک طبیعتا برای شهر تهران صورت می پذیرد. بنابراین در صورت تمایل میتوانید بعد از نهایی کردن سفارش خود ، با پشتیبانی سانادل نوین کالا جهت ارسال توسط پیک هماهنگی های لازم را انجام دهید.

مدت زمان تحویل کالا در روش های مختلف متفاوت و به شرح زیر می باشد:

 

پست : زمان تحویل کالا در این روش طبق اعلام پست جمهوری اسلامی بین ۳ تا ۴ روز کاری  تعیین شده است. البته برای شهرهای کوچک ممکن است این زمان بیشتر باشد و لازم به ذکر است که با توجه به شرایط فعلی کرونا این احتمال وجود دارد که ارسال کالا توسط پست زمان بر باشد. در هرصورت کارشناسان سانادل نوین کالا به محض دریافت کد مرسوله پستی ، این کد را در اختیار خریدار محترم قرار میدهند.

پیک : در صورت تقاضای خریداران محترم ساکن تهران ، امکان ارسال در همان روز و از طریق پیک وجود دارد .