شما اینجائید! عالیه! برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردید خیلی هیجان زده ایم!

چی شد که سانادل اسم برند ما شد ؟

ما دوتا دختر کوچولوی خوشگل داریم که به عشق اونها ، اسم سایت ترکیبی از اسمهای دختر کوچولوها شد. همچنین سانادل ترکیبی از چند ایده ساده است و در حکم کودک جدید و نوپای ماست که قراره روز به روز گسترش پیدا کنه و بزرگتر بشه و مدیریت و راهبریش در آینده به عهده همین دو دختر کوچولو خواهد بود.

اینجا چه خبره !

ما سعی در ساختن فروشگاهی داریم که همه عاشقانه آن را دوست دارند. در حالیکه مشغله های روزمره فرصت لذت بردن از اوقات فراغت را کاهش داده است ، صرف زمانهای طولانی برای انجام سفرهای درون شهری و خرید نیازهای روزانه معنای خود را از دست می دهد. بنابراین آنچه در فرصت اوقات فراغت برای افراد در اولویت قرار میگیرد ، تفریح ، آموزش ، ورزش و لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی های روزانه است. همه این عوامل افراد را مجاب به استفاده از روش های نوین مانند مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی و خرید در کمترین زمان برای انجام فعالیتهای وقت گیر گذشته می کند.

چشم انداز سانادل نوین کالا تبدیل شدن به یک بازار بزرگ کشوری در ارائه کالا و خدمات در سراسر کشور است تا بتواند هر کالا یا خدمتی را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان و در هر مکان در دسترس هم میهنان عزیز قرار دهد.

سانادل نوین کالا فضایی برای خرید و فروش ، تعامل تامین کنندگان کالا و خدمات ، توسعه بازار ، تجاری سازی ایده ها  و توسعه سازی بازارهای محلی و خدمات می باشد.

سانادل پردازان نوین کالا مانند یک پاساژ در دل بازار بزرگ تهران و هم قیمت اجناس بازار و مملو از جدیدترین و ضروری ترین کالاها است تا هر فرد بتواند مطابق با سلیقه شخصی خود خانه رویایی اش را بسازد.

در این راستا و از آنجا که سانادل نوین کالا پاساژی است که همه در کنار هم همدل هستیم ، با کمال میل آماده شنیدن پیشنهادات ، انتقادات و ایده های شما عزیزان هستیم.

شگفتانه فروشندگان!

چگونه بدون پرداخت هزینه های گزاف و یا پرداخت درصدی از فروش خود ، کسب و کار خود را گسترش دهید؟

با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر و در راستای همدلی و همکاری با کسبه عزیز ، در سانادل نوین کالا آفرهای ویژه ای برای فروشندگان محترم در نظر گرفته شده است :

در جهت رفاه حال فروشندگان محترم ، ارائه کالا و خدمات در سایت برای 1 ماه کاملا رایگان می باشد و در صورت تمایل برای ادامه همکاری قراردادی بصورت اشتراک 1 الی 3 ماهه با مبلغی بسیار کمتر از آنچه تصور میکنید مابین شرکت و فروشندگان منعقد میگردد . برخلاف بسیاری از فروشگاههای اینترنتی که درصدی از فروش را بعنوان اجاره در نظر میگیرند و یا اجاره ثابتی بصورت ماهیانه دریافت میکنند ، در سانادل نوین کالا ما اشتراک ثابتی متناسب با هر صنف در نظر گرفته ایم که با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر بسیار مناسب و به صرفه می باشد.

ضمنا اگر هر فروشنده ای شخص یا اشخاصی را جهت ارائه کالا و خدمات در سایت سانادل نوین کالا معرفی نماید ، قطعا در زمان تمدید اشتراک شامل تخفیف خواهد شد.

شگفتانه خریداران!

خریداران محترم میتوانند کلیه نیازهای خود را با خیالی آسوده و قیمتی مناسب از طریق سایت سانادل نوین کالا تامین نمایند. همچنین در فواصل مختلف جشنواره های هیجان انگیزی خواهیم داشت که جهت استفاده کلیه خریداران عزیز به صورت گسترده اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا از آنجائیکه هر خریدار میتواند خود تامین کننده کالا و خدمات خاصی باشد ، میتواند محصول یا خدمات خود را به ما معرفی کند تا به گروه بزرگ خانواده سانادل نوین کالا بپیوندد و متقابلا از شگفتانه فروشندگان بهره مند شود.