شما اینجائید! عالیه! برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردید خیلی هیجان زده ایم!

چی شد که سانادل اسم برند ما شد ؟

ما دوتا دختر کوچولوی خوشگل داریم که به عشق اونها ، اسم سایت ترکیبی از اسمهای دختر کوچولوها شد. همچنین سانادل ترکیبی از چند ایده ساده است و در حکم کودک جدید و نوپای ماست که قراره روز به روز گسترش پیدا کنه و بزرگتر بشه و مدیریت و راهبریش در آینده به عهده همین دو دختر کوچولو خواهد بود.

اینجا چه خبره !

ما سعی در ساختن فروشگاهی داریم که همه عاشقانه آن را دوست دارند. در حالیکه مشغله های روزمره فرصت لذت بردن از اوقات فراغت را کاهش داده است ، صرف زمانهای طولانی برای انجام سفرهای درون شهری و خرید نیازهای روزانه معنای خود را از دست می دهد. بنابراین آنچه در فرصت اوقات فراغت برای افراد در اولویت قرار میگیرد ، تفریح ، آموزش ، ورزش و لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی های روزانه است. همه این عوامل افراد را مجاب به استفاده از روش های نوین مانند مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی و خرید در کمترین زمان برای انجام فعالیتهای وقت گیر گذشته می کند.

چشم انداز سانادل نوین کالا تبدیل شدن به یک بازار بزرگ کشوری در ارائه کالا و خدمات در سراسر کشور است تا بتواند هر کالا یا خدمتی را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان و در هر مکان در دسترس هم میهنان عزیز قرار دهد.

سانادل نوین کالا فضایی برای خرید و فروش ، تعامل تامین کنندگان کالا و خدمات ، توسعه بازار ، تجاری سازی ایده ها  و توسعه سازی بازارهای محلی و خدمات می باشد.

سانادل پردازان نوین کالا مانند یک پاساژ در دل بازار بزرگ تهران و هم قیمت اجناس بازار و مملو از جدیدترین و ضروری ترین کالاها است تا هر فرد بتواند مطابق با سلیقه شخصی خود خانه رویایی اش را بسازد.

سانادل نوین کالا فعالیت خود را در اسفندماه سال 1399 ، با کلیه مجوزهای لازم آغاز کرد و امروز ، پس از گذشت یکسال ، با تلاش های فراوان توانسته است اینماد خود را به دو ستاره ارتقا دهد و مدیریت سایت به عضویت در انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران نائل شده است تا اعتماد شما عزیزان دو چندان شود . و این امر میسر نبود مگر با حمایت و همدلی شما هموطنان و مشتریان عزیز .

شگفتانه فروشندگان!

چگونه بدون پرداخت هزینه های گزاف و یا پرداخت درصدی از فروش خود ، کسب و کار خود را گسترش دهید؟

با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر و در راستای همدلی و همکاری با کسبه عزیز ، در سانادل نوین کالا آفر ویژه ای برای فروشندگان محترم در نظر گرفته شده است :

در جهت رفاه حال فروشندگان محترم ، ارائه کالا در سایت سانادل نوین کالا شامل هیچ هزینه ای نمی باشد . برخلاف بسیاری از فروشگاههای اینترنتی که درصدی از فروش را بعنوان اجاره در نظر میگیرند و یا اجاره ثابتی بصورت ماهیانه دریافت میکنند ، در سانادل نوین کالا ما هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم که با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر بسیار مناسب و به صرفه می باشد.

کافیست تا شما به عنوان تامین کننده عکس ، مشخصات و قیمت محصولات خود را برای ما ارسال کنید و پس از هماهنگی با کارشناسان مربوطه ، عکس محصولات شما فوتوشاپ شده و داخل سایت قرار می گیرد .

به همین راحتی

شگفتانه خریداران!

خریداران محترم میتوانند کلیه نیازهای خود را با خیالی آسوده و قیمتی مناسب از طریق سایت سانادل نوین کالا تامین نمایند. تیم قیمت گذاری در سایت سانادل نوین کالا تمام تلاش خود را برای ارائه کالاهای باکیفیت و قیمت مناسب در جهت رفاه حال هرچه بیشتر خریداران به کار می گیرد تا شما عزیزان خریدی بینظیر را تجربه کنید.

ضمنا از آنجائیکه هر خریدار میتواند خود تامین کننده کالا و خدمات خاصی باشد ، میتواند محصول یا خدمات خود را به ما معرفی کند تا به گروه بزرگ خانواده سانادل نوین کالا بپیوندد و متقابلا از شگفتانه فروشندگان بهره مند شود.